Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze před kácením Májky a dětského dne 21.5.2012

V tento den od 18:30 se vedení OsK společně s některými Klokočovjany po dlouhé a vášnivé debatě dohodlo na přípravě a chodu akce stavění Máje a dětský den. Jde o velkou akci,která představuje opravdu hodně úsilí obětavých lidí. Všichni ale toto rádi děláme a společně se těšíme na tento den. Předpovědi počasí nám zrovna do karet nehrají, ale pevně věříme, že lidé se dokáží bavit i bez sluníčka. Stany a přístřešky budou nachystány, takže ani případný déšť nás nezastaví.

Vzhledem k očekávané akci ve stejný den v příborském parku, máme přesto obavy, že lidé zavítají spíše tam.  Avšak navzdory tomu, jsme se rozhodli nenechat nic náhodě a po prvotním plánu na guláš čítající jeden kotel, se sdružení rozhodlo vyjít lidem vstříc a uděláme kotle dva. To znamená, že toto výborné menu bude opravdu pro všechny a nestane se, že by na někoho nevyšlo.

Více informací je zbytečné zde psát, ty jsou v rubrice Harmonogramu akcí jako samostaný odkaz k této akci.

Dalším bodem schůze byla velice důležitá záležitost a to zřízení hřiště. Toto téma je věčné a velice těžko proveditelné. Po plánované schůzi mezi mnou, Petrem Kosteníkem, Karlem Szydlowským, starostou M.Strakošem a místostarostkou p. Foriškovou jsme nabyli nejen dojmu ale i přesvědčení, že tato otázka není prioritní ani méně důležitá jak pro město,tak zastupitele. Velice nás mrzí, že náš Klokočov v očích většiny našich zastupitelů prostě neexistuje. Finanční prostředky, které tečou odkudkoli do kasy Příbora na jeho rozvoj, prostě k nám nezavítají. I přesto vězte, že my se jen tak nevzdáme a budeme pokračovat v dalších únavných jednání a přesvědčování, že i my máme potřeby tak samo, jako mají potřeby "Stehlíci".

 

hriste-foto-ptaci-pohled.jpg

 

 

Jaký jé váš názor na dění kolem zbudování hřiště??  Nabízím prostor k vašemu názoru v komentářích.

Till Karel ml.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář